Epoxidové a polyuretanové podlahy

Zátěžové podlahy

Podlahy pro veřejné prostory s vysokou odolností, snadnou údržbou a oku lahodícím vzhledem. Její výjimečnou vlastností je vysoká odolnost vůči mechanickému namáhání (tlak, oděr, rázy, apod.)

Řešení pro interiéry

Interiérová řešení získávají s barevnými podlahami a jejich kombinacemi zcela nový rozměr. Každá podlaha může být originálem s jedinečným a neopakovatelným designem. Podlahy pro hotely, butiky, kavárny, administrativní budovy.

Podlahy pro průmysl

Podlahy s vysokou chemickou odolností vůči koncentrovaným chemikáliím. Bezesparé a neporézní, snadno se čistí a dekontaminují. Jejich vlastnosti lze kombinovat s antistatickými vlastnostmi.

Naše epoxidové podlahy

Realizujeme nové epoxidové a polyureatanové podlahy a zajišťujeme jejich opravy.

 

Epoxidová podlaha je vysoce estetická a uživatelsky komfortní. Její výjimečnou vlastností je vysoká odolnost vůči mechanickému namáhání (tlak, oděr, rázy, apod.) a také vysoká odolnost vůči chemikáliím (olejům, ropným výrobkům, žíravinám, kyselinám, louhům, rozpouštědlům, saponátům, apod.).

Naše polyuretanové podlahy

Polyuretanový povrch je velice příjemný na dotek a skvěle vodí teplo.

Stejně jako ostatní lité podlahy založené na pryskyřicích jsou polyuretanové podlahy beze spár. Polyuretanové podlahy lze použít do jakékoliv místnosti v domě a obzvláště vhodné jsou do koupelen a kuchyní, kde naplno využijete výhody povrchu beze spár.

Podlahy z polyuretanu jsou odolné proti celé řadě chemikálií, koncentrovaným kyselinám a zásadám, či rozpouštědlům. Jejich vysoká tvrdost a pružnost zajistí dlouholetou trvanlivost. Platí zde, že polyuretanová podlaha má minimálně stejnou ale spíše vyšší trvanlivost než klasické dlažby, či dřevěné podlahy.

Naše antistatické podlahy

Vhodné pro laboratoře, ordinace, operační sály, RTG a jiné prostory s nebezpečím výbuchu. Především pro laboratoře, ordinace, operační sály a jiné prostory s nebezpečím výbuchu. Odolné vůči opotřebení. Antistatické a vodivé podlahy jsou speciální podlahy, které vynikají výtečnou elektrickou vodivostí a jsou vhodné do prostor, kde je nutné zabránit vzniku elektrostatických výbojů nebo jejich eliminaci.

Tyto materiály lze použít tam kde je nutnost vodivých či antistatických podlah. Antistatická podlaha nesmí generovat elektrostatické napětí na osobě, která se po ní pohybuje i bez použití vodivé či antistatické obuvi. Tyto podlahy musí snížit elektrostatické napětí bez ohledu na relativní vlhkost vzduchu v místnosti či výrobní hale.

Naše reference

Získejte více informací: + 420 602 185 582

Napište nám na email obchod@podlahycz.cz nebo volejte!