Vinylové podlahy

Velké množství dekorů

Vyberte si z široké palety dekorů, které nabízíme. Získáte tak ideální barvu pro každý prostor, ať už se jedná o kancelář, byt nebo dům.

Odolný povrch

Velmi vysoká odolnost proti roztažnosti a vždy skvělý vzhled. Podlaha se vyznačuje svoji pevnou deskou, která má po všech čtyřech stranách click zámek.

Vynikající vlastnosti

Vinylové podlahy patří v současnosti k velkým hitům v oblasti podlahových krytin. Jedná se o vícevrstvé podlahové krytiny, které spojují nejnovější výrobní technologie, design a uživatelský komfort.

Vinylové podlahy Náchodsko

Podlaha tvoří základ vašeho domova. Nová podlaha vám navíc musí sloužit dlouhá léta. Kromě skvělého vzhledu a správně vybraného dekoru požadujte také kvalitní pokládku. Všechny tyto vlastnosti nabízí vinylové podlahy.

Díky skladbě materiálu a technologii pokládky je vinylová podlaha vysoce odolná vůči vodě, vlhkosti a poškození. Materiál je maximálně otěruvzdorný a díky silné nášlapné vrstvě nehrozí „prošlapání“.

Působíme v okolí Náchoda, České Skalice, Jaroměře i Hradecka.

Vlastnosti vinylu

Podlahy z vinylu věrně napodobují vzor dřeva, kamene, dlaždic, skleněných dlaždic a korku. Dokonce napodobují i zvlněný plech a štípaný kámen. A to tak, že od originálu jsou k nerozeznání. Je to možné díky technologii 3D, která vlivem dvousměrné reliéfní ražby dodá plastický vjem.

Vinylové podlahy si své příznivce získaly především díky propracovaným dekorům a široké nabídce vzorů. Vinyl je navíc příjemný i pro bosou nohu a redukuje hluk. Dále je tento typ krytiny vhodný pro podlahová topení. Jedná se o velmi odolný materiál, který se hodí i do koupelny či kuchaně, kde dobře snáší vlhkost. Často je používán pro komerční prostory, kde je oceňována jeho vysoká stabilita a dlouhá životnost.

Široké množství využití

Využití vinylových podlah je velmi široké. Hodí se pro celoplošné lepení i pro volnou pokládku (plovoucí vinylové podlahy). Vyrábí se také polotovary pro obklady schodiště ze všech typů vinylových dílců, jak lepených, tak i plovoucích na HDF nosiči.

Podívejte se na naše reference!

Získejte více informací: + 420 602 185 582

Napište nám na email obchod@podlahycz.cz nebo volejte!